Medcezir LIETUVA
Medcezir LIETUVA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vienos sielos istorija

3 posters

Go down

Vienos sielos istorija Empty Vienos sielos istorija

Rašyti by Mira Beylice 2016-10-23, 22:19

Vienos sielos istorija KdyN3ct
Lietus. Vakaras. Karštas arbatos puodelis rankose ir muzika fone, praskaidrinanti šaltą ir darganotą rudenį. Įsitaisau savo mėgstamoj vietoj, kur paprastai netrukdoma mokydavausi ar užsiimdavau visokiais niekais laikui prastumti. Dabar mano žvilgsnis, nukreiptas kažkur pro langą. Regis viskas, kaip palikau kažkada. Pasikeičiau tik aš ir mintys, provokuojamos pilno mėnulio.
Gyvename pasaulyje, pilname tuštybės ir iliuzijų. Pasaulyje, kokį dažniausiai susikuriam socialiniuose tinkluose vien tam, kad kažkam pasigirtume savo pranašumais, kaip puikiai gyvenam, kokią mašiną neseniai įsigijom, kiek daug šaunių draugų turim, kokį nuostabų mylima žmogų šalia turim, kuris vakar padovanojo mums šimtą rožių. Skubam pasidalinti Facebooke, kur leidžiam atostogas ar net tai, kokius prašmatnius pusryčius turėjom kažkur Singapūre su beprotišku vaizdu pro langą. Juk gera kartais pasijusti reikšmingu ir visų mylimu. Ir taip kiekvienas, dar pagražinęs filtrais savo istoriją, vėliau didžiuojasi krūva ”patinka” lyg pripažinimo ženklu, nors iš tikrųjų jie nieko nereiškia. Juk kiek tokių “draugų” realybėje iš tiesų tave nuoširdžiai išklausytų, ištiestų pagalbos ranką, parašytų tau tik dėl to, kad paklaustų, kaip sekasi? Žinoma, kai mums gerai ir linksma, apie tai per daug negalvojam. Jų supa mus daug, tačiau kai kas nors nutinka ar kažko prireikia, staiga telieka vos keletas arba išvis nė vieno. Būtent tokiais momentais ir norisi trumpam sustoti, atsiriboti ir susimąstyti, ar tikrai savo laiką aukojam tiems, kam turėtume.
Akyse ima kauptis ašaros, nes suvokiu, jog ir pati taip elgiausi, pati savo laiką dažnai švaisčiau netiems, o pagalbos tų, kurie visada buvo šalia, ir į kurių petį rėmiausi sunkią minutę, deramai neįvertinau, bet daugiau to nebus. Tvirtai pasižadu sau, jog viskas nuo šiol pasikeis. Tada nusišluosčius akis nežymiai šypteliu, nes žinau, kad galiu. Tiesiog tikiu tuo.
Mira Beylice
Mira Beylice
Dottoressa
Dottoressa

Prisijungimo data : 2008-10-02
Pranešimų skaičius : 417
Veikėjo amžius : 22

http://rebeldeway.ahost.lt/bluelagoon

Atgal į viršų Go down

Vienos sielos istorija Empty Re: Vienos sielos istorija

Rašyti by Burak 2016-10-23, 22:58

Tas momentas, kai perskaitai tikrai nuostabiai parašyta istorija ir suvoki, kad tu taip niekada neparašysi. Gražu, miela ir jautru  Wink Heart1
Burak
Burak
Moderatorius
Moderatorius

Prisijungimo data : 2016-07-28
Pranešimų skaičius : 900
Veikėjo amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Vienos sielos istorija Empty Re: Vienos sielos istorija

Rašyti by Tuğçe 2016-10-23, 23:00

Man patiko Smile turi kažką... artimo kiekvienam. Sudominai, prikaustei dėmesį ir dabar lauksiu kito įrašo  Laugh
Tuğçe
Tuğçe
Moderatorius
Moderatorius

Prisijungimo data : 2016-07-27
Pranešimų skaičius : 1758
Veikėjo amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Vienos sielos istorija Empty Re: Vienos sielos istorija

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume