Medcezir LIETUVA
Medcezir LIETUVA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Post'ai kurie (ne)išvydo dienos šviesos...

Go down

Post'ai kurie (ne)išvydo dienos šviesos... Empty Post'ai kurie (ne)išvydo dienos šviesos...

Rašyti by Ryoji Kurahama 2016-08-23, 22:11

Atleiskit, bet mano prigimtis man neleidžia į viską nepasižiūrėti iš linksmosios pusės. Pristatau jums trumpas istorijas, kurios gal ir neturėjo išvysti dienos šviesos. Very Happy

I. Istorija CSI Turkija
Ryoji lėkė kokiu šimtu dvidešimt penkiais, siauroms Stambulo gatvėms, tai beprotiškas greitis. Jis nė neketino lėtinti, štai šovė aukščiausią pavarą į greičių dėžę, dar vienas posūkis, šviesos sublyksėjo. Priekyje šmėkštelėjo raudonas skuduras, Ryklys prisimerkė atrodė, kad ten sukiojasi moteris o gal mergina. Ar jis spaudė stabdžių pedalą? Ne, jis paspaudė gazą ir trenkėsi į merginą.
Jos kojos trakštelėjo ir lūžo per blauzdas, smūgis buvo toks smargus, kad permetė ją per stogą. Pora kartų apsisukusi mergina tėškėsi ant asfalto, o Ryklys paspaudė dugną ir pradingo miesto gatvėse.
Viską matė moteris apsirėdžiusi lapių kailiais, kas vasarą yra beprotiška. Ji iškvietė policiją, netrukus gatves užplūdo policijos automobiliai, pasirodė CSI Turkija. Iš mašinos išlipo vyriausiasis komisaras Muratas Etalajus, jo plaukai plaikstėsi vėjyje, kai jis priėjo prie aukos. Mergina buvo visa kruvina, jo komandos nariai jau fotografavo įkalčius.
- Kas ji?, - paklausė vieno kolegos, renkančio įkalčius.
- Nežinau, ji neturi dokumento, - prasitarė Mikaeliz Uzikajus.
Iš už kampo atbėgo Berta Merkez, ji nešė rankinuką.
- Smūgis buvo toks stiprus, kad išmušė jį jai iš rankų, - pranešė pareigųnė dėdama jį į įkalčių maišelį.
Muratas Etalajus pasisuko ant kulno.
- Tai mano draugai yra nužudymas, - jis išsitraukė akinius nuo saulės, nors buvo tamsu, - ir mes jį pričiupsim, - akiniai atsidūrė ant jo nosies ir jis nuėjo atgal į savo automobilį.

Akinių dalis priklauso CSI Miami (c)

p.s. Dalyviai labai nepykit, viskas juoko forma. ;D
Ryoji Kurahama
Ryoji Kurahama
Safaris mane apuostinėjo
Safaris mane apuostinėjo

Prisijungimo data : 2016-08-21
Pranešimų skaičius : 171
Veikėjo amžius : 42

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume